м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Акції

П’ятий предмет безкоштовно

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення ЗНО, і відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тестування щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Саме для тих абітурієнтів, хто планує складати максимальну кількість предметів у форматі ЗНО, ми передбачили суттєві пільги щодо оплати абонементів. Таким активним, цілеспрямованим і серйозним у ставленні до навчання учням ми надаємо можливість вивчати п’ятий предмет безкоштовно!


Подробнее...

«Дружна сім'я»

Наш Центр - це велика дружна сім'я!

Ми дуже раді, коли наш колектив поповнюється. А якщо в наш Центр приходять учні з однієї сім'ї, ми раді подвійно! Тому ми заохочуємо батьків, які довіряють нам своїх дітей.
При оплаті абонементів на двох учнів з однієї сім'ї обидва отримують знижку 10%, при оплаті абонементів на трьох дітей - 15%, на чотирьох - 20% на весь період навчання.


Подробнее...

Четвертий предмет зі знижкою 50%

Багато учнів навчаються у нас на курсах не з одного предмета, а з двох-трьох. А нерідко їм потрібні уроки і з четвертого предмета. Для таких активних, цілеспрямованих і серйозних у ставленні до навчання учнів ми передбачили суттєві пільги щодо оплати абонементів.


Подробнее...

Знижки за відмінні знання

Отримай відмінну оцінку і приходь за знижкою!

У Центрі розвитку «ДІАЛОГ» головним пріоритетом завжди було й залишається заохочення успішних і старанних учнів. Крім того, ми постійно відстежуємо успішність наших учнів і стимулюємо їх прагнення до знань. Ми розуміємо, яку відповідальність беремо на себе, готуючи випускників до найскладнішого іспиту в їх шкільному житті - зовнішнього незалежного оцінювання.


Подробнее...

Знижки за друзів

Запроси друзів та отримай знижку на навчання в групі!

Навчання буде подвійно ефективніше, якщо вчитися разом з другом. Як то кажуть: "По-справжньому починаєш розуміти тему лише тоді, коли можеш її пояснити іншому".

Нам дійсно важливо, щоб учень відчував себе комфортно й затишно, в колі своїх друзів і однодумців. Тому ми заохочуємо тих, хто запрошує на заняття своїх друзів у Центр розвитку "ДІАЛОГ".


Подробнее...

Літні знижки на оплату абонемента

Кожен учень нашого Центру отримує знижку на жовтень, сплативши абонемент на вересень заздалегідь: до 1 серпня - 20%, до 15 серпня - 10%.

Дорогі школярі, наші нинішні й майбутні учні, особливо ті, хто точно знає, що буде готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання в нашому центрі! Якщо ви вже визначилися з предметами, які будете складати в форматі ЗНО, і з формою занять, то звертаємо вашу увагу на можливість заощадити, яку Центр розвитку "Діалог" надає вже зараз.


Подробнее...