м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Центр розвитку «ДІАЛОГ» - це спеціалізований центр підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Ми здійснюємо підготовку з усіх предметів, затверджених Міністерством освіти та науки України для складання в форматі ЗНО. Для вашої зручності діють наступні форми навчання: групова, парна, індивідуальна.

Дорогі випускники шкіл, технікумів, коледжів та училищ, а також учні 10-х класів та випускники минулих років! Якщо ви хочете збільшити свої шанси на успішне зарахування до престижного ЗВО або бажаєте підвищити свій рівень знань за обраними предметами чи отримати практичні навички проходження тестових завдань ЗНО - Центр розвитку «ДІАЛОГ» готовий вам допомогти. Всі наші учні минулих років стали успішними студентами престижних українських та іноземних інститутів та університетів. Про досягнення наших випускників ви можете дізнатися, відвідавши наші офіси та спілкуючись з нашими адміністраторами.

У нашому Центрі ви пройдете навчання з використанням новітніх методик на базі програм Міністерства освіти і науки України, що дозволить в короткий час заповнити прогалини в знаннях, повторити матеріал, вдосконалити та отримати практичні навички у правильному вирішенні тестових завдань.

З радістю повідомляємо, що в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» всі бажаючі можуть пройти безкоштовне тестування з метою визначення рівня знань за обраними предметами ЗНО. Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам і зареєструватися на зручний для вас час. Працюємо без вихідних!

Всі співробітники нашого Центру будуть раді вам допомогти і відповісти на всі ваші питання. Ви будете оточені кваліфікованими педагогами, знаючими та люблячими свою справу!

Давайте готуватися до ЗНО разом!