м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Підготовка до ЗНО з 10 класу!

Багато хто помилково вважає, що готуватися до ЗНО необхідно починати в 11 класі. Мовляв, і теми не забудеш, і в одну ногу підеш із вимогами, законами, передбаченими для майбутніх абітурієнтів.

Викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ», яких сміливо можна назвати експертами з підготовки до ЗНО, вважають: ідеальний варіант – підготовка протягом двох років, тобто з початку 10 класу.

Чому потрібно готуватися два роки?

Перевага перша. Час. Перегляньмо обсяг програми з обраного предмету. Теми умовно поділимо на кількість уроків підготовки за два роки (10-11кл.) і за один рік (11 кл.). Що легше? Засвоїти на уроці одну тему чи дві? Безумовно, на користь учня спрацьовує перший варіант. Тож починаймо готуватися завчасно – з 10 класу!«Забувається!!!» – скажуть десятикласники.

Саме тут і випливає перевага друга.Повторення. Згадати ввесь вивчений матеріал за кілька місяців до ЗНО неможливо. А повторити протягом кількох годин в 11класі, усе, що підготовлено в 10, нескладно. Хто буде заперечувати, що чим більше повторяєш, тим краще засвоюєш?

Перевага третя. Якість підготовки. Починаючи підготовку за два роки, навчальний матеріал на уроках можна вивчити на «відмінно». Час не підганяє, є можливість підійти до вчителя й отримати консультацію щодо складної теми або самостійно знайти відповіді в Інтернеті.

Перевага четверта.Збереження здоров’я. Прискорений темп підготовки до ЗНО в 11 класі ( і не з одного предмету!) викликає в старшокласниківперенапруження нервової системи. Відсутність повноцінного відпочинку, недотримання режиму дня ( треба ж на завтра все зробити!) ніяк не сприятиме не лише зміцненнюздоров’я, а йякості підготовки до ЗНО. А до цього додати повсякденні шкільні турботи, вирішення побутових питань, якісь непередбачувані проблемні справи. Разом із цим не забуваймо про оцінки з решти навчальних шкільних предметів – про атестат.Тож бережімо здоров’я – починаймо готуватися до ЗНО в 10 класі!

Ще одна досить важлива перевага. П’ята перевага. Система та ритм. Якщо почати підготовку в 10 класі, учень встигає продумано й осмислено обрати собі помічників для підготовки: посібники, учителів, навчальні сайти. Вибудовується своєрідний формат : чітка практична система та ритм навчання. Системаіндивідуальна для кожного.Виробляється свій почерк підготовки предметів до складання ЗНО. А в 11 класі цей почерк лише удосконалюється й поліпшується.

Перевага шоста. Знайомі тести. Кожного року обновлюються графіки проведення ЗНО. А формати завдань,якщо і змінюються, то базуються вони на попередніх. Для одинадцятикласника, який розпочав підготовку з 10 класу, нові тести будуть здаватися знайомими. Значить і хвилювання обмежуються.

Це одні з найважливіших переваг завчасної підготовки до ЗНО– підготовки з 10 класу. Почнімо заздалегідь! І вистачить часу на все: навчання, прогулянки, відпочинок на природі, улюблені справи.

Кожний мріє про високі бали. Окрилити мрії та реалізувати їх допоможуть майбутнім абітурієнтам викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ». С 2007 року «ДІАЛОГ» працює з учнями 10-х класів у режимі групових, парних чи індивідуальних занять із підготовки до ЗНО. Напрацьовані практичні вміння та досвід роботи з десятикласниками. І результати переконливо говорять самі за себе: 86% наших випускників складають ЗНО на 170 та більше балів.

Запрошуємо десятикласників на навчання! Запрошуємо до спільної творчої та ефективної підготовки до ЗНО!