м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Репетиторство з усіх шкільних предметів

Питання «Чи потрібні школярам репетитори чи ні?» Вже давно не актуальне. Практично всі учні, особливо старшокласники, а також учні початкової школи, мають репетиторів хоча б з одного предмета. І це не тільки і не стільки бажання батьків, скільки необхідність і реалії сьогоднішньої системи освіти.

Майже дві третини батьків школярів впевнені, що старшокласникам не обійтися без репетиторів.

У тому, що додаткові заняття з репетиторами потрібні і молодшим школярам, впевнений кожен третій батько. Такі результати показало опитування, проведене незадовго до початку нового навчального року одним з українських соціологічних центрів.

Життя сучасних школярів, а також їх батьків не назвеш легким: судячи з результатів опитування, які мають дітей шкільного віку, навчання в школі вже важко уявити без додаткових занять з репетиторами, причому нерідко наймати педагогів доводиться ще в початковій школі. Так, 61% батьків вважає, що без репетиторів сьогоднішні старшокласники навряд чи досягнуть успіху в навчанні. На думку респондентів, якість шкільної освіти залишає бажати кращого, до того ж майбутнім абітурієнтам потрібні глибші знання з профільних дисциплін. Інакше не впоратися з ЗНО!

Те, що без репетиторів батьки не уявляють життя старшокласника, цілком зрозуміло, але ось позиція третини батьків (33%), впевнених, що репетитори потрібні вже на самому початку шкільного життя, викликає подив. «Без репетиторів не впоралися, так як ми постійно на роботі, а в школі знань нуль»; «Через переповненість класів учитель не в змозі донести до кожного навчальний матеріал», - аргументують свою позицію респонденти.

Таким чином, в даний час більшість сучасних батьків бажають, щоб крім звичайних уроків, їх дитина займалася ще й з репетитором. Потрібно сказати, що раніше в додатковому навчанні потребували тільки ті діти, які відставали по якомусь із предметів. Сьогодні ж практично кожна дитина відвідує репетитора, удосконалюючи свої знання і краще засвоюючи матеріал. Головною причиною поширеності даної послуги є ускладнення шкільної програми. Діти просто не встигають вбирати величезні обсяги інформації і засвоювати матеріал під час уроків. Саме тому вони змушені додатково займатися.

У будь-якому випадку, послуги репетитора з недавніх пір увійшли в статтю витрат практично всіх українських сімей, що мають дітей шкільного віку. Це необхідність і одна з умов отримання хорошої освіти підростаючого покоління як в українських, так і зарубіжних навчальних закладах.

Потрібно сказати, що найкращий варіант - це регулярне відвідування репетитора. Як правило, «особистий» педагог піднімає інтерес до досліджуваного предмета, підвищує рівень знань дитини, а також допомагає заповнити вже існуючі прогалини. Плідні заняття здатні поліпшити успішність учня вже через пару місяців. Як показує практика, індивідуальне навчання приносить набагато більше користі.

Звичайно, підводних каменів в репетиторстві багато, витрат (і матеріальних і тимчасових, і психологічних) це коштує величезних, але час диктує свої умови, і, підкоряючись цим жорстким тимчасовим рамкам, доводиться визнати, що без додаткової допомоги нашим дітям «боротьбу за виживання» зараз не витримати. Це до питання про потрібність чи непотрібність репетиторства. Що ж стосується репетитора, то саме батьки відповідальні за його вибір. І тут краще скористатися рекомендаціями. І Центр розвитку «ДІАЛОГ» може з упевненістю сказати: «Нас рекомендують друзям і знайомим!»

Центр розвитку «ДІАЛОГ» надає послуги репетиторства для учнів 5-11 класів з усіх шкільних предметів. Кваліфіковані й досвідчені викладачі знайдуть підхід до будь-якого учня і озброять його необхідними знаннями.

Репетитори Центру розвитку «ДІАЛОГ» працюють зі школярами за наступними напрямками:
• систематичне поглиблене вивчення будь-яких предметів з курсу шкільної програми;
• термінове коригування окремих тем;
• допомога у виконанні домашніх завдань;
• пояснення і закріплення тем, які школяр в силу різних причин (хворів, пропустив, не зрозумів) не зміг засвоїти в повному обсязі;
• підготовка до контрольних та семестрових робіт;
• підготовка до державної атестації 9 і 11 класів;
• підготовка до ЗНО.

В основі репетиторських занять лежить індивідуальний підхід до кожної дитини. Спочатку учень проходить тестування в нашому центрі, що дає можливість визначити рівень його знань відповідно до шкільної програми. Потім, на основі цих результатів, викладачі складають для нього індивідуальну програму навчання.

Досвід наших вчителів і багаторічне успішне існування нашого Центру на ринку освітніх послуг дає нам підстави гарантувати вашим дітям прекрасну додаткову освіту і глибокі знання шкільних предметів.