м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Комп’ютерна профорієнтація онлайн для підлітків 13-18 років.

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує учнів 8-11 класів, випускників минулих років, а також їх батьків на комп’ютерну профорієнтацію за допомогою тестувального комплексу «Профорієнтатор-UA» з подальшою консультацією профорієнтолога.

Зміст комп’ютерного тестування та консультації:

 1. Аналіз інтересів, вмінь, інтелекту, креативності, знань, характерних рис особливості, темпераменту тощо.
 2. Визначення 10 професій, які підходять конкретній дитині за результатами опрацювання даних комп’ютерного тестування.
 3. Вибір із 10 визначених в ході комп’ютерного консультування профорієнтолога професій 2-3 спеціальностей, в яких дитина буде почувати себе щасливою та забезпеченою. Для вибору майбутньої професії дитини застосовується весь практичний, науковий, психологічний досвід наших фахівців.
 4. Визначення слабких та сильних сторін дитини, побудова плану розвитку та навчання підлітка з тим, щоб він міг вступити в той навчальний заклад, де навчають обраній спеціальності.
 5. Ми дамо відповідь на питання: що краще в вашій ситуації – вищий навчальний заклад чи коледж, які предмети треба здавати у форматі ЗНО та під час вступних іспитів в конкретний навчальний заклад, як і куди можна вступити без ЗНО, за необхідності проконсультуємо щодо вступу у навчальні заклади зарубіжних країн, надамо вам чек-лист «Етапи підготовки до навчання за кордоном». Врахуємо при виборі навчального закладу можливості вашої сім’ї, місто і країну проживання. Ми не працюємо на якийсь конкретний навчальний заклад, ми працюємо на щасливе майбутнє дитини!
 6. Ми розкажемо, як правильно підготуватися до ЗНО та запропонуємо учневі пройти безкоштовне тестування у форматі ЗНО з тих предметів, які йому знадобляться для проходження конкурсу при вступі до обраного навчального закладу.

Етапи комп’ютерної онлайн профорієнтації:

 1. Запис за телефоном на тестування та отримання детальної інструкції щодо її проходження.
 2. Отримання дозволу батьків (опікунів) на тестування дитини.
 3. Отримання спеціального посилання на он-лайн тестування (1-1,5 години, тестування можливе українською чи російською мовою).
 4. Проходження комп’ютерного тестування вдома та отримання результатів у форматі Word.
 5. Опрацювання результатів тестування дитини профорієнтологом та призначення скайп-консультації (обов’язково в присутності батьків). Відео-консультація проводиться за допомогою програми Skype, Zoom чи іншої (за попереднім погодженням) – 1,5-2 години.

Чим комп’ютерне тестування за допомогою комплексу «Профорієнтатор-UA» відрізняються від інших методик вибору професії.

 1. Унікальна методика.
 2. Висока точність та глибина.
 3. Науковий інструментарій психологічної діагностики.
 4. Багаторічний досвід.
 5. Тисячі схвальних відгуків від дітей та батьків.
 6. Глибинна орієнтація в сучасних професіях, на ринку праці та освіти.

Ми також працюємо і зі студентами, яким за якихось причин не подобається навчання у обраному навчальному закладі, і вони задумуються про зміну майбутньої професії.

Профорієнтаційне тестування та консультація допоможе дитині та її батькам як в якості інформаційної підтримки, так і у визначенні напрямків, розставить орієнтири, які відповідають вмінням та індивідуальним характеристикам дитини. Адже для побудови успішної кар’єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити нахили до тої чи іншої спеціальності. Профорієнтолог допоможе обрати найбільш перспективну та достойно оплачувано професію. Ми робимо все можливе, щоб дитина та її батьки розібралися в своїх бажаннях та отримали важливу та потрібну інформацію щодо майбутньої професії підлітка.

Профорієнтаційне комп’ютерне тестування та консультування профорієнтолога – перший крок до успішної кар’єри!