м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Початок здібностей й обдарувань дітей - на кінчиках їхніх пальців. Іншими словами, чим більше майстерності у дитячій руці, тим розумніша дитина.
В. А. Сухомлинський

Творчість передбачає вихід із встановлених закономірностей для того, щоб поглянути на речі по-іншому.
Едвард де Боно

Живопис - це поезія, яку бачать, а поезія - це живопис, який чують.
Леонардо Да Вінчі

Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
Януш Корчак

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
В. А. Сухомлинський

Порив до творчості може так само легко згаснути, як і виник, якщо залишити його без їжі.
К. Г. Паустовський

Уява важливіша, ніж знання.
А. Ейнштейн

Кожна дитина - це художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку.
П. Пікассо

По суті, майже чудо, що нинішні методи навчання ще не зовсім задушили святу допитливість людини.
А. Ейнштейн

Творчість - природна потреба кожної людини. Але для того щоб повною мірою розвинути свої задатки і знайти покликання, важливо з дитинства пробувати себе у різних видах мистецтва.

Із перших років життя малюки здатні створювати свої перші творчі шедеври - предмет гордості їх батьків, тому важливо вчасно направити художні здібності дитини у потрібне русло і дитяча творча майстерня - краще рішення цього питання. Варто заохочувати оригінальні ідеї свого чада й забезпечувати можливість їх реалізації. Можливо перед вами майбутній художник або архітектор, дизайнер або модельєр - не пропустіть нагоду, дайте дитині творчий старт.

Не секрет, що ранній розвиток творчих здібностей дітей дозволяє сформувати у дитини творчий підхід до життя, вчить легко виходити зі складних ситуацій, малюк легко й неординарно вирішує нестандартні ситуації, стає більш самостійним і впевненим у своїх силах. Крім того, творчо розвинені діти мають свою точку зору, не бояться її висловлювати, вони оперативно аналізують інформацію й приймають самостійні рішення.

У творчій майстерні Центру розвитку «ДІАЛОГ» є всі умови для реалізації дітей у творчості в різних напрямках:
- малювання (гуаш, акварель, акрил); вивчення основ образотворчого мистецтва форми предметів, колір, композицію, перспективу, світлотінь, об'єм предметів; навчання різним технікам малювання гуашшю, аквареллю, пастеллю, кольоровими олівцями, створення живописних робіт, ілюстрування казок, віршів і байок;
- вироби з різних матеріалів (глина, папір, пластилін, скло, тканина) - аплікації, паперопластика (квіллінг, оригамі), ліплення з пластиліну, солоного тіста та полімерної глини;
- розпис по склу й дереву;
- майстер-класи з квілінгу, декупажу, плетіння браслетів і фенечок;
- скрапбукінг (виготовлення листівок);
- вироби з природного матеріалу, прикраси, аксесуари та квіти з фоамірана й натуральної шкіри й т.д.

У нашій майстерні займаються дітки від 4 до 12 років. Кожне заняття триває 60 хвилин, за цей час діти встигають виконати роботу, поспілкуватися, навчитися чомусь новому й при цьому не втомитися. Захоплююча програма, ігровий підхід до занять дозволяють вчителю зробити заняття настільки цікавими, що дітки з нетерпінням чекають нових зустрічей. Заняття проходять два рази на тиждень в групах по 4-8 чоловік. Діти вчаться контактувати між собою, працювати у колективі, самовиражатися. Наші заняття спрямовані на розвиток творчих здібностей у дітей і вміння ними розпоряджатися, що допоможе їм у майбутньому стати успішними й самодостатніми. Крім основної мети - розкриття творчого потенціалу - подібні заняття позитивним чином позначаються на характері дитини. Вона вчиться діяти самостійно, привчається до самодисципліни й терпіння. Крім того, розвивається моторика рук і увага.

Уміння й навички, набуті на заняттях у творчій майстерні Центру розвитку «ДІАЛОГ» стануть незамінні й дуже корисні в майбутньому житті. Використовуючи різні інструменти й зображально-виражальні засоби, дитина буде гармонійно розвиватися, розкриватися й самовиражатися. Наша мета - навчити вашого малюка бути самим собою й стати творцем свого життя.

Приводьте своїх маленьких фантазерів і мрійників у нашу майстерню, ми навчимо їх створювати чудеса своїми руками.

ФАНТАЗУЙТЕ! ВЧІТЬСЯ! ТВОРІТЬ!