м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Іноземні мови

Важливість вивчення вивчення іноземних мов оскаржити неможливо! Тим більше в наш час і в нашій країні, коли відкрилася можливість безвізового відвідування країн Євросоюзу. Всім відомі фрази: «Хто не знає іноземної мови, той не знає власної», «Скільки мов ви знаєте - стільки раз ви людина», «Інша мова - це інше бачення життя», «Знати багато мов - значить мати багато ключів до одного замку»,«Володіти іншою мовою - значить мати другу душу». Важко засумніватися у вірності цих та інших афоризмів. Мова - це засіб комунікації. Він необхідний для передачі інформації. Хто володіє інформацією, той володіє всім. А той, хто володіє іноземними мовами, звичайно ж, володіє і більшою інформацією. Адже неможливо перевести всі статті, книги, фільми і сторінки Інтернету на російську мову. І якщо згадати про те, що ми живемо в інформаційний вік, що бізнес в Інтернеті - це вже не завтрашній, а сьогоднішній день, то висновок стає очевидним. Знання іноземної мови вже здатне відкрити двері в багато, раніше недоступні світи.

Люди спілкуються один з одним і передають свої думки, емоції, настрій, і все це роблять за допомогою слів. Кожен хоче, щоб інші його розуміли. Коли ви знаєте іноземну мову, відкривається багато можливостей в спілкуванні. Можна багато чого дізнатися про різні традиції та культури, можна знайомитися з різними людьми - зараз це дуже легко, інтернет дає необмежені можливості для знайомств і спілкування, а для деяких знання іноземної мови - це необхідна умова отримання престижної роботи або розвитку власного бізнесу.

У наш час глобалізації знати іноземну мову життєво необхідно.

Ви запитаєте: «Для чого?». Центр розвитку «ДІАЛОГ» відповість: «Для того, щоб відчувати себе вільним! Щоб вільно подорожувати по світу. Щоб дивитися фільми і читати книги в оригіналі. Щоб отримати гарну роботу!». Особливо важливий останній пункт.

Якщо вас цікавить кар'єра, хороший заробіток, гідний рівень життя, то знання мов дуже стане в нагоді в реалізації цих цілей. Зараз роботодавці вимагають знання англійської або іншої мови, в залежності від тієї країни, з якою працює їхнє підприємство. Наприклад, з'являється необхідність у працівниках зі знанням китайської, турецької, польської мови. У всіх великих містах багато міжнародних підприємств, і працювати в такій компанії без знання іноземної мови неможливо. Знання мови також означає, що ви любите і вмієте вчитися, можете розвивати свої здібності - це хороший плюс в очах майбутнього начальника. Заробітна плата залежить від тих знань і умінь, які ви пропонуєте роботодавцеві. Навіть якщо ваша робота не буде безпосередньо пов'язана зі спілкуванням з іноземними замовниками, то, вказуючи в резюме знання англійської, ви додаєте собі шансів у прийнятті на роботу.

Ви резонно можете запитати: «А яку ж іноземну мову потрібно вчити?» Варіантів багато, але почати потрібно з англійської. Це мова міжнародного спілкування, і, вивчивши її, ви будете себе почувати набагато впевненіше в будь-якій точці земної кулі. А на які ще мови звернути увагу? Щоб вам було легше вибрати, які мови вчити, ми склали список найпопулярніших мов світу.

Звичайно ж, на першому місці англійська! Друга за популярністю світова мова - іспанська. На ній говорить більше 700 млн осіб головним чином в Іспанії, Південній Америці (а це цілий континент!) І частково - в Північній. На третьому місці китайська мова (населення Китаю становить 1,3 млрд осіб, так що на китайській мові говорить навіть більше людей, ніж на іспанській). А четверте і п'яте місце займають відповідно німецька і французька мови.

Але в нашій країні зараз дуже затребуваними є також польська, чеська, турецька, іврит та інші. І причини такої затребуваності найрізноманітніші - від простого інтересу до сусідньої країни до бажання вчитися, жити і працювати в іншій державі.

Часто другу або третю іноземну мову для вивчення вибирають, керуючись різними принципами:
• Симпатією. Якщо англійська мова нам потрібно вчити незалежно від своїх уподобань, то другу іноземну мову можна вибрати виключно по любові.
• Майбутньою роботою. Якщо ви вже визначилися з майбутньою спеціальністю, подумайте, яка іноземна мова може вам стати в нагоді. Наприклад, якщо ви хочете добре розбиратися в опері, вам точно допоможе знання італійської.
• Волею випадку. Наприклад, якщо ваша тітка викладач французької, було б прикро не скористатися такою чудовою можливістю.

Знання іноземних мов відкриє перед вами новий світ, а також істотно розширить кругозір. І Центр розвитку «ДІАЛОГ» вам в цьому допоможе! У нашому Центрі викладається багато іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, чеська, словацька, турецька, іврит, китайська. Вибирайте будь-яку!

«А як же швидко вивчити іноземну мову?», - запитаєте ви. Швидко не вийде. Ми говоримо вам це чесно і відкрито. Але це не повинно вас зупиняти! Ось кілька порад, як правильно вчити іноземну мову, щоб результат не змусив себе довго чекати.

На жаль, принцип «стоїть один раз навчитися, і ти цього вже не забудеш» працює тільки з їздою на велосипеді і схожими навичками. Щоб добре говорити іноземною мовою, потрібна постійна практика. Як тільки ви перестанете нею користуватися, мова відразу почне забуватися. Тому:
• Займайтеся регулярно. В ідеалі потрібно займатися щодня хоча б по 30 хвилин. Але якщо такий графік вас не влаштовує, займайтеся через день по годині.
• Знайдіть друга по листуванню в інтернеті - будь-який іноземець буде радий вам щось пояснити або розповісти, як правильно звучить якась фраза.
• Не намагайтеся осягнути неосяжне. Дуже важливо вивчати мову поетапно, не намагаючись одночасно працювати над кількома матеріалами. Ви ж не заглядаєте в підручник з вищої математики, не пройшовши прості теми? У мові точно так же: потрібно починати з простого.
• ККожен день вчіть нові слова. І варіантів вивчення нових слів маса! Вибирайте будь-який!
• Застосовуйте отримані знання на практиці. Вивчили новий час або нові слова? Відразу закріпіть отримані знання на практиці. Виконайте кілька вправ, складіть текст і прочитайте його вголос.
• Більше слухайте носіїв мови.
• Повторюйте пройдений матеріал. Кожен урок починайте з повторення пройденого матеріалу. Це ніколи не буває зайвим.

І запам'ятайте: ті зусилля, які ви витратите на вивчення іноземної мови, окупляться багатьма перевагами і можливостями, що відкрилися! Успіхів вам у вивченні іноземних мов!